از ”اپ من” چه می‌دانید؟

درباره اپ منداستان از همان روزهای اول تولد گروه شروع شد. همان روزهایی که همه‌ی انرژی‌مان بر ساخت و طراحی سایت متمرکز شده بود. رفته‌رفته با نیاز مشتریانی مواجه شدیم که داشتن یک اپلیکیشن موبایل را برای پیشرفت در کار و حرفه خود ضروری می‌دانستند، البته ما همیشه این خواسته‌ها را منطقی نمی‌دانستیم. و گاها به دلایل مختلف  از جمله عدم صرفه‌ی اقتصاد، عدم تناسب درآمد با هزینه‌ها، و محدودیت‌های زمانی، مجبور به رد تقاضاهایی ازین دست بودیم. با نیازسنجی و تحقیقات فراوان ابزاری درخور برای رفع این نیاز فراهم نموده‌ایم.

طراحی و ساخت اپلیکیشن روش‌های متفاوتی دارد، گاهی پس از ساعت‌ها برنامه‌ریزی و کلنجار با کدها و کتابخانه‌ها و دیگر مشکل‌های موجود در این مسیر، به این نتیجه می‌رسید که به‌قول‌معروف ”خر ما از کره‌گی دم نداشت” و بی‌خیال ساخت اپلیکیشن می‌شوید.

اما همیشه این‌گونه نیست. هم‌اکنون با امکاناتی وسیع در قالب ابزاری ساده امکان ساخت اپلیکیشن توسط کاربران فراهم آمده است، و گروه ما نیز باکیفیت کاری و مسئولیت در کنار شماست. با هزینه‌ای اندک و سرعتی زیاد!

حالا وقت آن رسیده تا به معرفی این ابزار پراهمیت بپردازیم:

اَپ‌من: ابزاری است که بدون نیاز به آموزش‌های پیچیده و صرف زمان زیاد، امکان ساخت اپلیکیشن موبایل را به شما خواهد داد. تنها باکمی صرف زمان و سلیقه در انتخاب چیدمان و رنگ و چند کلیک ساده، اپلیکیشن موردنظر خود را خواهید ساخت.

در اَپ‌من می‌توانید با ابزارهای متنوع و جدید به انواع اپ‌های خبری، فروشگاهی، اطلاع‌رسانی، آموزشی، خدماتی و… دست‌یابید. ازجمله امکاناتی که اَپ‌من می‌تواند برای ساخت اپلیکیشن موردنظر شما ارائه دهد می‌توان به مواردی همچون اتصال به سایت وردپرس، فروشگاه ووکامرس، خبرخوان، اخبار، نوتیفیکیشن، امکان ایجاد فروشگاه دیجیتال، فروش فایل، عضویت کاربران، گالری تصاویر، لیست، گالری موزیک، پرداخت، نقشه، آمار، تبلیغات در برنامه و پرداخت در برنامه اشاره کرد.

امید است بتوانیم هرچه بیشتر این توانایی را در جهت فراهم کردن شرایطی برای رسیدن به خواسته‌های بزرگ شما بکار گیریم و نردبانی باشیم برای پیشرفت شما.

فهرست